+38 (099) 514 21 21 Щодня з 08:00 до 20:00
+38 (098) 514 21 21 Харків, вул. Бестужева, 24
Ua
Меню

Корисні статті Ліквідатора

Всі корисні поради по збереженню та створенню чистоти

Як позбавитися від пилу

Питання «Як позбавитися від пилу?» не зовсім коректне, тому що зробити це просто неможливо. Навіть найретельніше генеральне прибирання не дозволить повністю очистити приміщення від цієї субстанції. Може йтися лише про скорочення її кількості, і те ненадовго. Щоб максимально ефективно боротися з пилом, потрібно розуміти, що він собою являє, звідки береться і чому може швидко накопичуватися навіть в закритому будинку.Детальніше
Як позбавитися від олійної плями на килимі

Прибирання у квартирі – не найприємніше зайняття. Але усі зусилля можна вважати марними, якщо на підлоговому килимі або ковроліні залишилися плями. Відіпрати їх не вийде, але можна спробувати прибрати за допомогою «підручних засобів». Якщо така міра не приведе до бажаного результату, доведеться залучати фахівців, що займаються хімчисткою килимів і килимових покриттів професійно.

Детальніше
Як позбавитися від запаху домашніх тварин

Одним з обов'язкових, але не найприємніших заходів є прибирання квартири. Додатковим «бонусом» у плані наведення чистоти в житлі для власників домашніх улюбленців є ще боротьба з шерстю (якщо йдеться про кішку або собаку) і усунення специфічних неприємних запахів.

Детальніше
Як безлад у будинку впливає на наше життя

Навряд чи можна зустріти людину, для якої прибирання квартири – це таке собі хобі, якому він прагне присвятити кожну вільну хвилину. Задоволення людина отримує швидше не від самого процесу наведення ладу, а від його результату. Про доведеної до крайності, хворобливій тязі до чистоти тут не йдеться.

Детальніше
Генеральная уборка на балконе

Навесні та осінню зазвичай заведено мити вікна. А чом би не створити ще одну корисну традицію – перед зимою прибиратися на балконі? Деякі люди ушляхетнили свої лоджії, перетворивши їх на місце рекреації й милування природою. Більшість же використовують балкони по-старому – для зберігання потрібних і не дуже речей. Проте, у будь-якому разі, звичайний або доглянутий балкон вимагає час від часу ретельного наведення ладу. Швидко і результативно проведуть генеральне прибирання будь-якого приміщення професіонали Клінінг сервісу “Ліквідатор”!

Детальніше
Вплив чистоти приміщення на здоров'я

Постійний безлад у будинку не покращує життя людини, а швидше навпаки. Розкидані речі, пил, бруд, крихти, немитий посуд і інші складові безладу не лише діють на нерви, але і роблять життя людини хаотичним. Спробуйте знайди що-небудь в домашньому бедламі! В цьому випадку на допомогу приходить генеральне прибирання, яке можна зробити самостійно або силами професіоналів.

Детальніше
Ультрафіолет чи озон: дезінфекція приміщень дитячих садочків

Збереження здоров’я дитини – один з головних обов’язків батьків та вихователів. Дитячий дошкільний навчальний заклад має право приймати дітей лише за змоги забезпечення їм належних умов, які можуть гарантувати розвиток та гарне самопочуття малюків. І мова тут йде не про ремонт чи матеріальну базу закладу. Відкриття дитячого садку можливе лише за умови забезпечення санітарних умов, що гарантують повну безпеку дітей та дозволяють зберегти їх здоров’я.

Детальніше

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Оплата послуги за фактом виконаної роботи


Прибирання, час залежить від розміру території і види прибирання


Надання дозвільних документів, та укладання договору


Приїзд команди клінерів в точно узгоджений день і час


Замовити дзвінок