+38 (099) 514 21 21 Щодня з 08:00 до 20:00
+38 (098) 514 21 21 Харків, вул. Бестужева, 24
Ua
Меню

Корисні статті Ліквідатора - сторінка 6

Всі корисні поради по збереженню та створенню чистоти

Що таке клінінг

Слово «клінінг» міцно увійшло в життя обивателя. Що ж воно означає? Етимологія цього слова проста. Воно походить від англійського слова «clean», яке перекладається, як наводити чистоту або прибирати.

Детальніше
Чистка крісел і стільців

Навряд чи знайдеться квартира, будинок або офіс де не було б стільців і крісел. Їх активна експлуатація веде до зносу оббивки. Вона затирається, виглядає засаленої, на ній з'являються плями від жирних пальців, розлитого чаю або соку, результатів дитячої творчості та інше.

Детальніше
Навіщо проводити дезодорацію?

Кожен день нас оточує безліч різних запахів, як приємних, так і не дуже. Наше житло теж просякнуте різними запахами. Звичайно, нам хочеться, щоб в будинку завжди зберігався приємний аромат. Для цього ми купуємо різні засоби: освіжувачі повітря, ароматизатори, зволожувачі та ін.

Детальніше
Прибиральниці - немає, клінінгу - так!

Питання прибирання офісних та виробничих приміщень є одним з найважливіших для будь-якого підприємця. Кожен вирішує його по-своєму. Одні містять спеціальну прибиральну службу в штаті, інші наймають прибиральницю зі своїми правилами та поняттями про чистоту.

Детальніше
Як позбутися від іржі: найдієвіші способи

На жаль, ми живемо не в Європі, де можна пити воду з-під крана, не побоюючись за самопочуття. Якість води, яка тече по нашим трубах, залишає бажати кращого. І якщо своє здоров'я ми можемо вберегти шляхом використання ...

Детальніше
Як перемогти неприємний запах в будинку

Перемогти неприємний запах підручними засобами дуже складно. Саме тому, видалення неприємних запахів в квартирі - проблема, що вимагає кардинального і швидкого вирішення.

Детальніше

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Оплата послуги за фактом виконаної роботи


Прибирання, час залежить від розміру території і види прибирання


Надання дозвільних документів, та укладання договору


Приїзд команди клінерів в точно узгоджений день і час


Замовити дзвінок