+38 (099) 514 21 21 Щодня з 08:00 до 20:00
+38 (098) 514 21 21 Харків, вул. Бестужева, 24
Ua
Меню

Інформація

Інформація для клієнтів клінінгової компанії Ліквідатор ™ в Харкові

inner1.jpg


Інформація для клієнтів компанії

Можна домогтися високої якості сервісу (з точки зору організації), доведеного до автоматизму (і автоматизованого), але не помічати при цьому конкретного клієнта. В цьому випадку пріоритетом будуть стандарти обслуговування, а не враження клієнта і його лояльність. Головне точність, швидкість, продуктивність, повторюваність.

Практично, це характеристики конвеєра. Питання, чи повернеться клієнт завтра, зважилися його проблеми, чи задоволений він обслуговуванням, залишаються за кадром процесу «якісного сервісу».

   Прикладом даної ситуації можуть служити великі компанії, які прагнуть до високопродуктивним процесам, включаючи клієнтський сервіс. І якщо вчора це було їхньою перевагою, то сьогодні, в зв'язку з ростом вимог споживачів до індивідуального обслуговування, це скоріше конкурентна слабкість.

   В результаті подібного клієнтського сервісу, клієнт змушений слухати голос автоінформатора: «Спасибі, що подзвонили в нашу компанію, всі оператори зараз зайняті, вам обов'язково дадуть відповідь в порядку черги». Знову все в чергу! Чи не так, мотивація виникає (кинути трубку), задоволеність - немає.


Іноді конкурентів просто немає 

Клінінг сервіс Ліквідатор™


Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Оплата послуги за фактом виконаної роботи


Прибирання, час залежить від розміру території і види прибирання


Надання дозвільних документів, та укладання договору


Приїзд команди клінерів в точно узгоджений день і час


Замовити дзвінок