+38 (099) 514 21 21 Щодня з 08:00 до 20:00
+38 (098) 514 21 21 Харків, вул. Бестужева, 24
Ua
Меню

Наші переваги

Сучасний інтернет-магазин неможливо побудувати без використання модернових рішень

Якісна прибирання, дезінфекція та санація приміщень - головна перевага клінінгової компанії «Ліквідатор»

Компанія «Ліквідатор» із задоволенням стане вашим помічником в боротьбі за чистоту! Санобробка приміщень збереже ваше здоров'я, а також дозволить заощадити час для більш важливих справ.


Що передбачає санобробки приміщень?

Регулярне знезараження є важливим заходом для приміщень і прилеглих територій, в рамках цієї процедури може виконуватися цілий ряд дій. Послуги дезінфекції спрямовані на боротьбу з небезпечними вірусами і бактеріями. Дезодорація позбавляє від неприємних запахів, а використовуваний озонатор повітря робить перебування в приміщенні комфортним і безпечним.

Складність проведення даних заходів диктує необхідність співпраці з досвідченою командою професіоналів. Фахівці компанії «Ліквідатор» слідують особливою технологією проведення робіт, використовуючи спеціальне обладнання.

Прибирання, дезінфекція та санація приміщень, поведена нашою командою, має цілий ряд переваг.


⚑ Гарантована якість. Ми використовуємо тільки безпечні засоби для чищення, а сучасний інвентар допомагає очистити важкодоступні місця.

⚑ Високий рівень сервісу. Проведення прибирання можливо в будь-який зручний для вас час. Ми гарантує повну конфіденційність.

⚑ Широкий спектр послуг. Наші співробітники виконують широкий перелік клінінгових робіт у всіх видах нерухомості. Ми допоможемо вам позбавитися від наслідків ремонту, потопу, прориву каналізації або пожежі, а для майбутніх батьків корисною буде санобробки приміщень будинку перед народженням дитини. Крім того, наша компанія з легкістю впоратися з прибиранням офісів, складів, ресторанів і т. Д.

⚑ Індивідуальний підхід. Ми цінуємо кожного клієнта. Тому при підписанні договору враховуються всі особливості об'єкта, а також ваші побажання.

⚑  Економічно обгрунтовані ціни. Всі розцінки представлені на нашому сайті. Однак різноманітність об'єктів і різна ступінь їх забруднення можуть вплинути на загальний бюджет клінінгу. Щоб прорахувати точну вартість послуг, зв'яжіться з менеджером компанії.

Система акцій і знижок. Знижка в 7% надається всім новим клієнтам. Оформлення замовлення послуг за 5 днів до передбачуваної дати проведення робіт, гарантує знижку в розмірі 5%. Крім цього, безкоштовна санація приміщень проводиться в рамках кожної генерального прибирання.

Не пропустіть можливість зробити своє життя чистішим і безпечнішим!

Іноді конкурентів

просто немає 

                 клінінг сервіс Ліквідатор™

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Оплата послуги за фактом виконаної роботи


Прибирання, час залежить від розміру території і види прибирання


Надання дозвільних документів, та укладання договору


Приїзд команди клінерів в точно узгоджений день і час


Замовити дзвінок