+38 (099) 514 21 21 Щодня з 08:00 до 20:00
+38 (098) 514 21 21 Харків, вул. Бестужева, 24
Ua
Меню

Гарантії

Прибирання приміщень будь-якої складності, гарантії на роботу, прописані в договорі.

Замовляючи професійне прибирання будинку, офісу або громадського закладу, клієнт, як правило, хоче бути впевненим у якості робіт і їх своєчасному виконанні в повному обсязі. Довірте надання клінінгових послуг професійного агентству з хорошою репутацією!


Компанія «Ліквідатор» пропонує не тільки високий рівень прибирання приміщень будь-якої складності, але надає гарантії на роботу, прописані в договорі. Ми пишаємося своїм багаторічним досвідом, кваліфікованим персоналом і масою позитивних відгуків від постійних і нових клієнтів.


Клінінг сервіс: все чітко і прозоро!

Щоб наші клієнти були впевнені в професіоналізмі і якості прибирання, ми не тільки попередньо обговорюємо всі нюанси і особливості об'єкта, а й укладаємо договір на проведення робіт. Незалежно від того, фізична або ж юридична особа є замовником на клінінгові послуги, ми складаємо документальне угоду, із зазначенням:

⚑ переліку послуг;
⚑ термінів виконання замовлення;
⚑ обсягів роботи;
⚑ ціни.

Якщо ви дорожите своїм будинком, трепетно ​​ставитеся до дорогого ремонту і обстановці, знаєте ціну професійної техніки та обладнання офісу - не ризикуйте, наймаючи для прибирання фахівця без рекомендацій і гарантій. Крім поганої якості клінінгу, можна потерпіти збитки від некоректного поводження такої прибиральниці з різними покриттями, застосування абразивної хімії, а також стати жертвою крадіжки. У подібних випадках не йдеться про ідеальну мийці висотних вікон, хімчистці меблів і виведенні складних плям з килимових покриттів: такий працівник здатний хіба що вимити підлогу і протерти пил.


«Ліквідатор» - це клінінгова компанія (ціни на послуги представлені на нашому сайті), яка має в своєму розпорядженні великим штатом співробітників з багаторічним професійним стажем, і відповідає за порядність і сумлінність кожного з них. Наші фахівці одягнені в уніформу, безшумні і практично непомітні: вони виконують свою роботу швидко і якісно, ​​не порушуючи ваш відпочинок або робочий процес підприємства.


Залежно від вимог клієнта і обсягів робіт, на об'єкт виїжджає один фахівець або ж ціла команда, щоб виконати замовлення в термін і на вищому рівні.

Наша клінінгова компанія гарантує:

⚑ повну переробку роботи в разі незадоволення вимог замовника;
⚑ негайне повернення грошей у разі порушення умов договору;
⚑ повне збереження майна клієнта і дбайливе ставлення до предметів інтер'єру;
⚑ індивідуальний підхід до чищення делікатних речей (дерев'яні статуетки, кришталеві люстри, шовкова оббивка, шкіра і т. Д.);
⚑ повну конфіденційність і нерозголошення відомостей про замовника.

Ви можете сміливо довірити нам прибирання вашого заміського котеджу, готелю або офісу: ми виконаємо свою роботу якісно і чесно. Адже наша мета - зробити ваше життя простіше, чистіше і комфортніше!

 

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Оплата послуги за фактом виконаної роботи


Прибирання, час залежить від розміру території і види прибирання


Надання дозвільних документів, та укладання договору


Приїзд команди клінерів в точно узгоджений день і час


Замовити дзвінок