+38 (099) 514 21 21 Щодня з 08:00 до 20:00
+38 (098) 514 21 21 Харків, вул. Бестужева, 24
Ua
Меню

Новини компанії «Ліквідатор»

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

 • Скажіть «ні» бруду після ремонту
  20.10.2020
  Стрес під час ремонту непорівнянний з періодом після нього, коли потрібно привести квартиру в порядок і зробити її повністю придатною для проживання. Обсяг роботи часто такий, що самостійно впоратися вкрай складно. Саме тому варто довірити прибирання професіоналам.
 • Як відмити плитку у ванній від крапель після води
  06.10.2020
  Як людину зустрічають по одягу, так і приміщення при першому знайомстві оцінюють інтер'єру. Кожна справжня господиня трепетно ставиться не тільки до чистоти і затишку свого житла, але і до враженню гостей про своїй квартирі або будинку.
 • Як вибрати клінінг компанію для наведення порядку
  16.09.2020
  Ринок клінінгових послуг насичений оголошеннями про послуги прибирання. Головне для споживача - не помилитися при виборі потенційного агентства і не стати жертвою шарлатанів.
 • Співвідношення ціни та якості: чи можна здешевити прибирання?
  13.08.2020
  Найбільш витратною є професійна генеральне прибирання, але замовляти її щотижня немає необхідності.
 • Чистота і свіжість в будинку руками професіоналів
  23.06.2020
  Кожен господар хоче, щоб його квартира була чистою і доглянутою. Однак це вимагає багато часу і сил.
 • Генеральне прибирання будинку: максимум чистоти за мінімум часу
  23.06.2020
  У прагненні містити квартиру в чистоті, господарі часто обклеюють стіни в коридорі, санвузлі і кухні миючими шпалерами. Однак на практиці навіть такі заходи не завжди допомагають з легкістю підтримувати належний вигляд в квартирі.
 • Прибирання після пожежі: чому потрібно довірити професіоналам?
  23.06.2020
  Прибирання квартири після пожежі: етапи клінінгу Складний процес збирання вимагає суворого дотримання послідовності етапів для того, щоб в найкоротші терміни вивести в'їдливий запах гару з приміщення.
 • Життя після будівництва
  05.06.2020
  Уборка после строительства является одним из сложнейших видов клининга, ведь помимо бытовых загрязнений еще остается неприятный запах химии, подтеки, пятна краски, остатки побелки и прочий строительный мусор. Для того чтобы навести чистоту в помещении нужно приложить немало усилий.
 • Догляд за фасадом офісу
  20.05.2020
  Чистота і порядок будівлі повинен бути не тільки всередині, а й зовні. Фасад будівлі дає зрозуміти якого рівня люди працюють в ньому і є візитною карткою для відвідувачів і партнерів.
 • Клининговая компания "Ликвидатор" - качественная уберем помещения любой площади
  04.03.2020
  Напередодні улюбленого свята 8 Березня у вас є відмінна можливість подбати про своїх жінок, і дати їм можливість відпочити від рутинного прибирання будинку. Ми пропонуємо нашим клієнтам різні види прибирань - від регулярної до часткової і генеральної, вибір за вами.
 • 3 кроки до чистоти
  20.12.2019
  Як би ретельно не доглядати ви за килимами, з часом, вони втрачають свіжість і яскравість фарб. Домашній пилосос здатний видалити лише 30% забруднень, і тільки хімчистка килимів вдома зможе подарувати їм друге життя.
 • Чистота - запорука успіху підприємства
  10.04.2019
  Зовнішній вигляд офісу - це візитна картка глави компанії і всього колективу. Чистота в робочому приміщенні - гарантія позитивного ставлення до фірми і її високої репутації серед клієнтів і партнерів.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Оплата послуги за фактом виконаної роботи


Прибирання, час залежить від розміру території і види прибирання


Надання дозвільних документів, та укладання договору


Приїзд команди клінерів в точно узгоджений день і час


Замовити дзвінок