+38 (099) 514 21 21 Щодня з 08:00 до 20:00
+38 (098) 514 21 21 Харків, вул. Бестужева, 24
Ua
Меню

Стандарти якості

Сучасний інтернет-магазин неможливо побудувати без використання модернових рішень

Стандарти якості при збиранні приміщень

Професійний клінінг має на увазі виконання прибирання в приміщеннях з використанням сучасних методик і засобів для забезпечення максимального ефекту проведених заходів. Висока якість послуг, що надаються досягається за умови чіткого дотримання правил і норм.


Порядок виконання прибирання


Перелік основних клінінгових послуг, регламентований загальноприйнятими стандартами включає наступні роботи:

⚑ Первинна прибирання об'єкта. Очищення від пилу поверхонь всередині приміщення, миття сантехніки, віконних рам. Із зовнішнього боку будівель на даному етапі виконується очищення скляних стін і вікон, дверей, фасадів.

⚑ Щоденний клінінг. Прибирання пилу з поверхонь, які перебувають не вище 2 м, а також з розеток і оргтехніки, очищення стекол і дзеркал, дезінфекція сантехніки і кахельної плитки на висоті не більше 1 м. Вакуумна очищення підлог, миття або підмітання, видалення пилу з килимових поверхонь, винос сміття. Зовні будівель щоденне прибирання на увазі миття сходів і дверей, вологу обробку вітрин і скляних поверхонь.

⚑ Щотижневе прибирання. На даному етапі виконується перелік щоденних клінінгових заходів, а також догляд за поверхнями в приміщенні на висоті до 3 м, полірування меблів з дерева, вакуумна очищення крісел, диванів, тканинних покриттів, дезінфекція кошиків для сміття, очищення і полірування кахельних стін. Зовні будинків щотижня виконується прибирання лавок, альтанок, спортмайданчиків.

⚑ Генеральне прибирання. має на увазі виконання заходів щоденного і щотижневого клінінгу, крім цього передбачається чистка світильників, прибирання вентиляційних ходів, очищення від пилу і забруднень оргтехніки, жалюзі, меблів з використанням спеціальних миючих засобів.

На етапі генерального прибирання також здійснюється миття вікон з 2-х сторін, нанесення лаків, мастик і кристалізація підлогового покриття, очищення та дезінфекція кухонного обладнання.

Із зовнішнього боку будівель повинна бути виконана мийка дахів, скляних стін, рельєфних виступів, нанесення захисних покриттів на фасади. 


Основні вимоги

Професійні клінінгові послуги мають на увазі залучення кваліфікованого персоналу, наявність необхідного інвентарю і хімічних засобів, наявність дозвільної та нормативної документації на виконувані роботи та дотримання таких вимог:

⚑ Засоби для розчини повинні використовуватися відповідно до інструкцій і вимог виробника.

⚑ Інвентар для прибирання після закінчення робіт промивається і проходить санітарну обробку. Заборонено багаторазове використання серветок та інших текстильних матеріалів для очищення промислових приміщень.

⚑  При використанні хімічних розчинів, що не підлягають прибиранню поверхні, повинні бути захищені.

Оргтехніку, радіоелектроніку, комп'ютери необхідно чистити із застосуванням антистатичних засобів.

⚑ Миття зовнішніх фасадів та скляних стін повинно проводитися при температурі до 0 ° С. В окремих випадках допускається очищення зовнішніх поверхонь взимку при температурі до -10 ° С з використанням незамерзаючих очищувачів.

 Для недопущення травм при митті твердих / напівтвердих підлог заборонено використання порошкоподібних засобів і мильних розчинів. Порошок і абразиви також не застосовуються для очищення дзеркальних і скляних поверхонь.

⚑ Після закінчення клінінгових робіт клієнту видаються рекомендаційні вказівки по утриманню прибраних приміщень.

Іноді конкурентів просто немає 

                 клінінг сервіс Ліквідатор™


Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Оплата послуги за фактом виконаної роботи


Прибирання, час залежить від розміру території і види прибирання


Надання дозвільних документів, та укладання договору


Приїзд команди клінерів в точно узгоджений день і час


Замовити дзвінок