+38 (099) 514 21 21 Щодня з 08:00 до 20:00
+38 (098) 514 21 21 Харків, вул. Бестужева, 24
Ua
Меню

Як зробити замовлення?

Інформація для клієнтів клінінгової компанії Ліквідатор ™ в Харкові

Порядок роботи

Послуги клінінгової компанії «Ліквідатор» - це професійне прибирання приміщення в найкоротші терміни. Наша мета - бездоганний результат. Досягти її можливо тільки за допомогою кваліфікованих працівників і високого рівня організації роботи.

Оформлення замовлення

На сайті компанії ви можете ознайомитися з переліком виконуваних робіт, а також подивитися прайс клінінгових послуг. Якщо вам необхідна професійна консультація - наші менеджери дадуть відповідь на всі запитання. Для цього достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті або замовити зворотний дзвінок. Так само ви можете скористатися послугою онлайн-заявки. Заповніть контактну інформацію, залиште повідомлення, і протягом півгодини консультант обов'язково вам передзвонить. Таким же чином можна оформити замовлення на професійне прибирання.
Компанія «Ліквідатор» надає послуги не тільки в Харкові, але і в передмісті. Наша компанія надає безкоштовний сервіс по оцінці обсягу і вартості послуг. Перед тим, як буде здійснено санітарну прибирання приміщення, менеджер огляне квартиру або офіс і тільки після цього етапу буде названа точна вартість послуг. Співробітники компанії працюють цілодобово, а також у вихідні та святкові дні.

Виконання робіт

В обумовлений час фахівці компанії приїдуть і максимально швидко проведуть прибирання. За допомогою професійного обладнання, а також високоякісних і безпечних миючих засобів, буде здійснений якісний клінінг. Відгуки про роботу наших фахівців завжди позитивні. Співробітники компанії вміють дбайливо ставитися до речей і не розголошувати інформацію про клієнтів.

Спеціально навчений персонал ретельно очистить від пилу бруду:

✔ підлоги, плінтуса, стіни і стелі;
✔поверхні меблів і побутової техніки;
✔оббивку і килими;
✔ відполірує дзеркальні поверхні;
✔ сантехніку, плитку, кухонні поверхні, а також витяжку і вентиляцію;
✔важкодоступні місця, такі як антресолі, забруднені ділянки під меблями, у віддалених кутках.
  Крім того, ми надаємо послуги по догляду за прилеглою територією будинку, санітарної очистки виробничих приміщень, прибирання сміття та багато іншого.
Якість, професіоналізм, безпека - це те, що гарантує кожному клієнту наша клінінгова компанія. Ціни на послуги, що надаються професіоналами «Ліквідатора», доступні практично кожному. Дозвольте собі насолоджуватися відпочинком в той час поки наші фахівці наводять лад.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Оплата послуги за фактом виконаної роботи


Прибирання, час залежить від розміру території і види прибирання


Надання дозвільних документів, та укладання договору


Приїзд команди клінерів в точно узгоджений день і час


Замовити дзвінок