+38 (099) 514 21 21 Щодня з 08:00 до 20:00
+38 (098) 514 21 21 Харків, вул. Бестужева, 24
Ua
Меню

Звернення директора

Сучасний інтернет-магазин неможливо побудувати без використання модернових рішень

Дорогі клієнти та гості сайту!
Якщо ви потрапили на сторінки клініг-сервіс Ліквідатор ™ - значить, чистота і здоровий клімат для вас мають таке ж велике значення, як і для нашої клінінгової компанії!
Уже не перший рік ми займаємося своєю справою, нарощуючи професійні навички і впроваджуючи найбільш ефективні методи збирання. Скрупульозний і уважний підхід до кожного клієнта дає результати: нас хвалять, рекомендують і запрошують знову і знову на вже знайомі об'єкти.
Наша стратегія проста: зробити все, щоб було чисто! З цією метою ми зібрали професійну команду фахівців, що володіють знаннями і навичками роботи в клінінгової сфері. Вони енергійні, акуратні і компетентні, справляються з будь-якими видами забруднень, виконують складні висотні роботи, проводять озонування приміщень, ефективно очищають делікатні поверхні, повертаючи речам свіжий презентабельний вигляд. Наші співробітники одягнені в строгу корпоративну уніформу, ввічливі, небагатослівні і працьовиті. Їх дії непомітні і практично безшумні, а результат - радує око!
Спектр послуг «Ліквідатора» включає не тільки різноманітні види клінінгу комерційної і житлової нерухомості. Крім мийки, прибирання і хімчистки, ми здійснюємо усунення неприємного запаху (дезодорацію) приміщень, а також надаємо послуги з дезінфекції і санітарної обробки будинків і офісів.
В процесі своєї роботи ми намагаємося використовувати прогресивну техніку і екологічно безпечні миючі засоби, сертифіковані на Україні. Обробка приміщень нашими препаратами не викликає алергічних реакцій і не залишає після себе сторонніх ароматів, крім запаху чистоти.
Наша діяльність спрямована на те, щоб клієнт довіряв нам і був задоволений результатом. З цією метою ми надаємо послуги клінінгу цілодобово, включаючи вихідні та святкові дні. Індивідуальний підхід до кожного об'єкта дозволяє заощадити ваш час і кошти: наш менеджер виїжджає за адресою замовлення, щоб оцінити обсяг роботи, уточнити терміни виконання і остаточну вартість послуг.
Крім усього іншого, ми даємо гарантію на всі види робіт, укладаючи договір з фізичними або юридичними особами. Ви можете сміливо довірити нам свій офіс або квартиру, не побоюючись за стан цінних речей, техніки, дорогих меблів та антикваріату.
Ми завжди готові допомогти вам і навести порядок, заощадивши ваш час і сили для більш важливих справ!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Оплата послуги за фактом виконаної роботи


Прибирання, час залежить від розміру території і види прибирання


Надання дозвільних документів, та укладання договору


Приїзд команди клінерів в точно узгоджений день і час


Замовити дзвінок