+38 (099) 514 21 21 Щодня з 08:00 до 20:00
+38 (098) 514 21 21 Харків, вул. Бестужева, 24
Ua
Меню

Корисні статті Ліквідатора - сторінка 4

Всі корисні поради по збереженню та створенню чистоти

Чистота в офісі за доступною ціною

Минув час, коли чистоті робочих приміщень приділяли мало уваги. Сьогодні вирішити цю задачу допоможе клінінгова компанія, прибирання офісів якої є основним родом діяльності.

Детальніше
С «Ликвидатором» всегда чисто и надежно!

Ви вирішили скористатися професійною допомогою, але не можете визначитися з клінінгової компанією? Проста порада: пам'ятайте, що фірми з прибирання квартир різні, і не варто гнатися за найнижчою ціною в рекламі.

Детальніше
Обладнання для прибирання: професійні «помічники»

Для того щоб прибирання займала мінімум часу, але при цьому виконувалася на високому рівні, необхідно професійне клінінг обладнання. З ним навіть нелегкі маніпуляції з видалення бруду і розлучень перетворюються в простий технічний процес з блискучим результатом.

Детальніше
Чистота після ремонту завжди і всюди

Де б ви не робили ремонт, професіонали клінінгу завжди прийдуть на допомогу. Їм під силу не тільки наведення чистоти в квартирах і будинках, але і прибирання офісів після ремонту. У бруду та будівельного сміття не залишиться жодного шансу - після роботи фахівців.

Детальніше
Из чего состоит цена на уборку

Основний аспект, на який орієнтовано ціноутворення послуги - це загальна площа приміщення. Після того, як ви визначилися з видом клінінгових послуг (генеральний, регулярний або частковий), можна приблизно підрахувати їх вартість за таблицями, наведеними на нашому сайті.

Детальніше
Гарантія якості на хімчистку килимів

Килими в будинку є не тільки прикрасою інтер'єру, вони створюють атмосферу затишку і тепла. На перших порах килим дійсно акцентує загальну увагу і служить предметом особливої гордості господарів.

Детальніше
Особенности уборки домов и квартир

Прибирання житлових приміщень - особливий вид клінінгу, що передбачає ретельне очищення всіх типів поверхонь від забруднень, делікатний догляд за меблями і предметами інтер'єру, підтримання здорового клімату в квартирі або будинку.

Детальніше

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Оплата послуги за фактом виконаної роботи


Прибирання, час залежить від розміру території і види прибирання


Надання дозвільних документів, та укладання договору


Приїзд команди клінерів в точно узгоджений день і час


Замовити дзвінок