+38 (099) 514 21 21 Щодня з 08:00 до 20:00
+38 (098) 514 21 21 Харків, вул. Бестужева, 24
Ua
Меню

Корисні статті Ліквідатора - сторінка 2

Всі корисні поради по збереженню та створенню чистоти

Дезінфекція у школі: рекомендації та допомога спеціалістів

Лише тільки стандартним прибиранням приміщень загальноосвітніх закладів неможливо досягти створення безпечного середовища для школярів та робітників навчального закладу. Особливо актуальним питання проведення заходів протиепідеміологічного характеру стає у період активного розповсюдження збудників респіраторних захворювань та вірусів, що викликають масові зараження.

Детальніше
Як організувати прибирання офісу: вибираємо клінінгову компанію

Перші враження завжди залишають найдовший слід в пам'яті. Не є винятком і санітарний стан офісу. Відсутність порядку в приміщенні, пил і бруд на меблях, а також брудна підлога або санвузли – це величезний мінус до іміджу компанії. Вирішити проблему прибирання в офісі можна декількома способами, серед яких все більшої популярності набуває співпраця з клінінговими компаніями.

Детальніше
Як правильно чистити басейн

Власний басейн на території приватного або заміського будинку – явище досить поширене. Але штучна водойма буде приносити радість і зможе стати повноцінним елементом для відпочинку тільки за умови правильного догляду. Регулярне чищення стінок і дна від нальоту, заміна фільтрів, видалення водоростей, сміття і опалого листя – всі ці роботи в комплексі допоможуть зберегти споруду в придатному для безпечного використання стані.

Детальніше
Чистота - умова гарного самопочуття працівників

Прибирання нежитлових приміщень - непросте завдання, оскільки при її проведенні доводиться вирішувати кілька проблем: обробка великих площ, збереження дорогого устаткування і товарів, необхідність застосування спецтехніки.

Детальніше
Комплексне прибирання квартири з використанням професійних засобів

Коли на прибирання зовсім немає часу і сил, звертайтеся в клінінгову компанію «Ліквідатор». Наш профіль - послуги з наведення чистоти і порядку в усіх видах нерухомості. Професійний клінінг має на увазі виконання робіт в чіткій послідовності із застосуванням сертифікованих засобів для чищення та сучасної техніки.

Детальніше
Чистка килимів як засіб боротьби з алергією

Всі ми хочемо зробити свій будинок затишним і красивим. Меблі і декор грають в цьому головну роль, а ось килим є незамінним атрибутом будь-якого житла.

Детальніше
Клінінг (прибирання приміщень). Навіщо і для кого?

Проведена прибирання це не тільки запорука чистоти, але так само і вашого здоров'я. Всім відомі шкідливі властивості пилу, грибка і цвілі.

Детальніше

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Оплата послуги за фактом виконаної роботи


Прибирання, час залежить від розміру території і види прибирання


Надання дозвільних документів, та укладання договору


Приїзд команди клінерів в точно узгоджений день і час


Замовити дзвінок